Právě se nacházíte:

Home

O nás

O nás

Zajímá Vás, jak vznikl projekt Besedy Bio? :-)

To bylo asi takto...

Ctím myšlenku, že pokud se Vám zdá, že je třeba ve Vašem životě udělat nějakou změnu, pak se Vám to nezdá...

Již přes dva roky provozuji eshop s produkty živé stravy, přes rok poskytuji služby jako výživový poradce v Rychnově nad Kněžnou a čím více jsem se o problematiku stravy zajímala, tím více jsem cítila, že je potřeba lidem nabídnout možnost, jak se zdravě najíst, aniž by svůj čas věnovali přípravě jídel doma. Myslím, že spousta lidí chce jíst zdravěji, ale nemá kde nebo nemá příliš mnoho času. Dosud zde v Rychnově chyběla možnost trochu jiné stravy...

Pakliže máte silné přání, víte, co chcete a Váš záměr je čistý, věřím (a myslete si o mě co chcete:-), že Vám nějaká Vyšší síla začne pomáhat. Bez ní, bych totiž nepotkala Renatu a Emilku, pod jejichž taktovkou vznikají ta skvělá voňavá jídla. Bez těchto dvou skvělých žen by Beseda vůbec nezvnikla. A určitě není náhodou, že prostor po bývalé hospodě byl prázdný právě v době, kdy jsme začali pátrat po vhodném místě pro realizaci našeho projektu... Zkrátka Beseda se rodila z jedné myšlenky, která se postupně více a více podobala realitě.

Manželé Markovi nám poskytli volnou ruku při rekonstrukci prostorů bývalé restaurace, kam můj děda chodil kdysi na držkovou polévku. Možná Vám někdy připravíme držovou z houby Shitakee:-):-)

Co Vám chceme přinést? Možnost zdravého stravování, nakupování, trávení volného času, možnost získat více informací o zdravé stravě, životním stylu a naší planetě. Není to jen o stravě, všechno spolu vzájemně souvisí. Naše planeta nepotřebuje více úspěšných lidí. Naše planeta zoufale potřebuje ty lidi, kteří jsou mírní, vstřícní, ty kteří, Vám pomohou, podpoří Vás, poví pohádku a poskytnou cosi, co Vás posune trochu dál.

Beseda Bio je proto místem, kde si můžete posedět u zdravého jídla, nápoje, popovídat si, odpočinout si a třeba se i něco dozvědět.

Když se budete stravovat vědomě, když budete svému tělu dopřávat kvalitní jídlo a dostatek péče, uvidíte, jaké změny se Vám začnou dít.
Jsem nesmírně vděčná za všechny lidi, kteří se do projektu zapojili a díky kterým si Vy nyní můžete vychutnávat všechny dobroty, které naše kuchyně nabízí.

Tým kuchyně: Renata Wilkusová, Emilka Hatlapatková, Martina Jindrová

Tým prodeje: Jana Štěpánková, David Zahradník, Aleš Přibyl, Jana Přibylová

Stavební úpravy: Reming s.r.o.

Design prodejny a interiérů: Maranko design s.r.o.

Webové stránky, grafika: Snadná cesta eu

:-) Jana P.

Zpět nahoru