X

Právě se nacházíte:

Home

Aktuality

Aktuality

VELKÝÝÝ Letní výprodej

18. 08. 2018

Máte rádi výprodeje? Připravili jsme pro Vás velkou akci.

Jelikož pomalu končí prázdniny a přehoupli jsme se již do druhé půlky srpna, bude super připravit si spíž samými dobrotami. Až totiž Vaše děti vyrazí s brašnou do školy, budete mít po ruce ty nejlepší svačinky.

Přijďte si nakoupit v termínu od 22.-24.82018 a získáte slevu 10 % na celý Váš nákup.*

 

Akce se nevztahuje na pečivo, nápoje a obědy. 
Více informací

Jídelníček 20.8.-24.8.2018

15. 08. 2018

Více informací

Přednáška s Margit Slimákovou

30. 07. 2018

Margit Slimáková patří mezi špičky českých dietologů. Má jen jednu doporučenou dietu. Pojďte zjisti, jakou.

Margit Slimáková je v současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci. Je zakladatelka 1. českého think tanku Globopol věnujícího se tématům zdravotní prevence
a výživy. Vystudovala farmacii a dietologii. Věnuje se poradenství, publikační i přednáškové činnosti. Má za sebou stovky vystoupení, blog postů a příspěvků do médií.

Vydala také skvělou knihu s názvem "Velmi osobní kniha o zdraví", kde pojednává velmi příjemným tónem o možnostech zdravé stravy. Neškatulkuje, nejde ani jednou z extrémních větví výživy - a že jich v současné době je.

Přijďte si poslechnout zajímavé povídání o výživě, jak zvládat stravu bez počítání kalorií nebo jak učit děti zdravě jíst.

Akce se koná 19.9.2018 od 17:30 v Besedě Bio.

Cena akce je: 499,- Kč a platba je nutná předem.

Přihlásit se můžete zde.

Moc se Vás těšíme.

Více informací

Zpět nahoru

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.