Právě se nacházíte:

Home

Výživové poradenství

Výživové poradenství Rychnov

Rádi by jste si vytvarovali postavu, dát dolů nějaká ta kila nebo změnit životní styl? Rádi Vám pomůžeme.

Naše tělo potřebuje kvalitní výživu, aby mohlo vykonávat všechny úkoly, které od něj vyžadujeme. Nemusíte se bát, že budete držet drastickou dietu, nebudete muset popíjet žádné zázračné nápoje ani jíst pilulky, po kterých zmizí do rána tuky z těla. Prostě nic…

Často stačí udělat pár drobných změn a pouze jídelníček „učesat“. Někdy jsou třeba změny větší. To vše se odvíjí individuálně člověk od člověka. Trvale dosažitelné krásné a zdravé tělo není nemožné. Stačí pouze sestavit jídelníček tak, aby v něm byly zastoupeny všechny potřebné živiny.

Proč diety nefungují?

Vaše tělo se při velkém snížení příjmu živin naučí šetřit a až se pak jednou rozhodnete, že Vás již nebaví držet drastickou a často nesmyslnou dietu a zakazovat si jídlo, které máte rádi, začne si vaše tělo z přijatých kalorií stavět zásoby na příští hladovku – bude se bát dalšího nedostatku. Toto je jednoduchý popis jo-jo efektu, který však nemusí vůbec nastat, když si necháte sestavit kvalitní stravovací plán, jenž Vás naučí, jak jíst, aby Vaše tělo nemuselo ukládat tukové zásoby a fungovalo správně.

Co Vám nabízíme?

  • Celkovou analýzu tělesné kondice – měření na přístroji Tanita. Při tomto měření se dozvíte, jak jste na tom s váhou a poměrem tělesného tuku vůči svalové hmotě. Budete znát svůj bazální metabolismus a také jaké procento vody v těle máte. Na základě tohoto měření obdržíte doporučení v návaznosti k Vašim cílům a můžete se rozhodnout, zda budete chtít jídelníček nebo Vám tyto informace budou stačit.
  • Sestavení jídelníčku na míru dle vašich hodnot, přání a chutí. K jídelníčku obdržíte recepty, podle kterých si jednoduše předepsaná jídla připravíte. Jídelníček po dvou týdnech konzultujeme (osobně nebo po telefonu) a případně v něm děláme změny tak, aby klientovi vyhovoval.
  • Kontrola v průběhu prvního měsíce – sledování výsledků, dotazy, informace, rady a tipy, měření na Tanitě.
  • Dle výsledků měníme jídelníček tak, aby docházelo k plánovaným výsledkům
  • Ideální při hubnutí je ztráta 0,5 – 1 kg týdně.

Ceník

Popis Cena
1. Konzultace – analýza, měření na Tanitě, cca 50 minut + doporučení 300 Kč
2. Sestavení měsíčního jídelníčku, podpora na telefonu, dotazy, rady a tipy, 1 kontrola po měsíci dodržování jídelního plánu 600 Kč
3. Kontroly, přeměření (cca 15-30 minut) 100 Kč

Objednat se můžete telefonicky nebo mailem. Zde naleznete kontakty.

Zpět nahoru