X

Projekt "Sociální podnik Beseda Bio" je financován z operačního programu zaměstnanost. Cílem projektu je zapojení osob z cílových skupin, rozvoj podniku a místní komunity. Číslo projektu: CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0011119

Právě se nacházíte:

Home

Rozvozy jídel

Rozvozy jídel Rychnov nad Kněžnou a okolí

Nestíháte si z práce dojít na oběd přímo k nám? Nevadí! Oběd Vám rádi dovezeme až do práce nebo do tepla Vašeho domova.

Vyberte si z naší týdenní nabídky jídel, zaškrtněte způsob dopravy a začněte se zdravým stravováním již dnes.

Rozvážíme obědy denně od 10:30 do 13:00 hodin. Jezdíme do Vamberka, na dvě odběrová místa do Kostelce (zde nerozvážíme na přesné adresy), rozvážíme po Rychnově a Solnici.

Na výběr máte dvě možnosti – malou a velkou porci podle toho, jak velký jedlík jste. Můžete si vybrat ze dvou jídel, přičemž pokaždé je alespoň jedno jídlo bezlepkové nebo veganské. Přidat můžete také polévku.

Zdravá strava by měla být dostupná každému z nás, a proto jsme se rozhodli poskytovat Vám komfort dovozů, využijte jej :-)

Podmínky rozvozu jídla

Závazně je možné objednávat přes objednávkový formulář až na pět dní dopředu po jednotlivých dnech, nejpozději však vždy do 12 hodin předchozího dne.

  • Přijatou objednávku lze zrušit pouze 24 hodin předem tj. do 12 hodin předchozího dne, děkujeme za pochopení. Snažíme se, aby všechny pokrmy byly čerstvé a kvalitní.
  • K dovozu jídel používáme termonosiče, které udržují stálou teplotu pokrmů. Jídlonosič Vám pronajmeme za částku 500,- Kč, která slouží jako vratná záloha.
  • Pokud si neobjednáváte pravidelně, dovezeme Vám oběd v jednorázovém ekologicky odbouratelném obalu.
  • Dopravné není skryto v ceně jídla a účtujeme 5,- Kč na jeden oběd a jeden den v rámci rozvozu po Rychnově nad Kněžnou. V okolí do 10 km okolo Rychnova potom účtujeme 10,-Kč za dovezený oběd.
  • Trasy rozvozu vytváříme každý den. Pokud si do poznámky napíšete čas, bereme ho v úvahu, ale přizpůsobíme jej aktuální situaci.
  • Obědy doručujeme v rozmezí mezi 10:30 a 13:30 hodinou. Telefonicky se hlásíme každému strávníkovi, buďte tedy prosím připraveni na telefonu.
  • Platbu můžete uskutečnit v hotovosti nebo po domluvě měsíčně na bankovní účet na základě faktury. Případně můžete obědy zaplatit předem přímo v našem obchodě na týden dopředu.

Případné připomínky a nápady pište prosím do kontaktního formuláře. Děkujeme a doufáme, že budete s naší službou spokojeni :-)

Beseda Bio

u nás obědváte zdravěji a s chutí

Beseda Bio vznikla se záměrem vytvořit příjemné prostředí, kde se dobře a zdravě najíte. Nabízíme pestrý vegetariánský a veganský jídelníček, bezlepkové dorty a koláče, čerstvé pečivo, smoothies, lahodnou kávu a mnoho dalších dobrot. V našem obchodě můžete nakoupit zdravé potraviny, bezlepkové výrobky, bylinky, čaje či ekologické čistící prostředky, kosmetiku a další výrobky.

Náš podnik se hrdě hlásí k principům integračního sociálního podnikání v Čechách. Sociální podnikání je takové podnikání, které je šetrné k životnímu prostředí, společnosti a hraje důležitou roli v místním rozvoji. Vytváříme pracovní místa pro osoby se zdravotním, sociálním či kulturním znevýhodněním na trhu práce. Zavazujeme se zaměstnávat min. 30 % takových osob v našem podniku. Dále se zavazujeme reinvestovat min. 50 % zisku zpět do rozvoje podniku. Vedle těchto principů dodržujeme zásady ekologického podnikání, používáme recyklovatelné obaly, ekologicky šetrné úklidové prostředky atd. Používáme výrobky a suroviny od místních dodavatelů a zaměstnáváme místní obyvatele.

Naším cílem je vytvořit takový sociální podnik, který bude prospěšný místním obyvatelům nejen zdravou stravou a dobrými nápoji.

Zpět nahoru

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.