Právě se nacházíte:

Home

Rozvozy jídel

Rozvozy jídel Rychnov nad Kněžnou a okolí

Nestíháte si z práce dojít na oběd přímo k nám nebo nejste z Rychnova? Nevadí! Oběd Vám rádi dovezeme až do práce nebo do tepla Vašeho domova.

V klidu si vyberte si z naší týdenní nabídky jídel, zaškrtněte způsob dopravy a začněte se zdravým stravováním již dnes.

Každý den nabízíme na výběr ze dvou hlavních pokrmů, polévky, zeleninového salátu a dezertu. Vybrat si můžete ze dvou porcí – menší a velké. Vždy alespoň jedno jídlo je bezlepkové a jedno veganské.

Obědy rozvážíme denně v časech od 10:00 do 13:00 hodin. Naše trasa křižuje okolí Rychnova a to přesně – Rychnov – Lipovka – Tutleky – Vamberk – Potštejn – Záměl – Doudleby – Kostelec – Třebešov – Solnice – Kvasiny – Hláska – Panská Habrová.

I když nejste vegan nebo vegetarián, můžete si párkrát do týdne dopřát bezmasou stravu, která zpestří Váš běžný jídelníček a uleví Vašemu trávení.

Zdravá strava by měla být dostupná každému z nás, a proto jsme se rozhodli poskytovat Vám komfort dovozů, využijte jej :-)

Podmínky rozvozu jídla

Objednávat lze přes objednávkový formulář až na pět dní dopředu po jednotlivých dnech..

Uzavírání objednávek:

  • Pondělí – objednávky se uzavírají každé pondělí v 8:30
  • Úterý – pátek – objednávky se uzavírají předchozí den o půlnoci, tj. na úterý se uzavírá v pondělí v 23:59 atd., pokud zapomenete objednat, je možné telefonicky doobjednat oběd do 9:00 na tel. 608 770 432.
  • K dovozu jídel používáme termonosiče, které udržují stálou teplotu pokrmů. Jídlonosič Vám pronajmeme za částku 500,- Kč, která slouží jako vratná záloha.
  • Pokud si neobjednáváte pravidelně, dovezeme Vám oběd v jednorázovém ekologicky odbouratelném obalu. Cena obalu je 5,- Kč obal na polévku, 10,- Kč obal na hlavní pokrm.
  • Dopravné není skryto v ceně jídla a účtujeme 5,- Kč na jeden oběd a jeden den v rámci rozvozu po Rychnově nad Kněžnou. V okolí do 10 km okolo Rychnova potom účtujeme 10,-Kč za dovezený oběd.
  • Trasy rozvozu vytváříme každý den. Pokud si do poznámky napíšete čas, bereme ho v úvahu, ale přizpůsobíme jej aktuální situaci.
  • Obědy doručujeme v rozmezí mezi 10:00 a 13:30 hodinou. Telefonicky se hlásíme každému strávníkovi, buďte tedy prosím připraveni na telefonu.
  • Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, stravenkami nebo po domluvě měsíčně na bankovní účet na základě faktury. Případně můžete obědy zaplatit předem přímo v našem obchodě na týden dopředu.

Případné připomínky a nápady pište prosím do kontaktního formuláře. Děkujeme a doufáme, že budete s naší službou spokojeni :-)

Beseda Bio

u nás obědváte zdravěji a s chutí

Beseda Bio vznikla se záměrem vytvořit příjemné prostředí, kde se dobře a zdravě najíte. Nabízíme pestrý vegetariánský a veganský jídelníček, bezlepkové dorty a koláče, čerstvé pečivo, smoothies, lahodnou kávu a mnoho dalších dobrot. V našem obchodě můžete nakoupit zdravé potraviny, bezlepkové výrobky, bylinky, čaje či ekologické čistící prostředky, kosmetiku a další výrobky.

Náš podnik se hrdě hlásí k principům integračního sociálního podnikání v Čechách. Sociální podnikání je takové podnikání, které je šetrné k životnímu prostředí, společnosti a hraje důležitou roli v místním rozvoji. Vytváříme pracovní místa pro osoby se zdravotním, sociálním či kulturním znevýhodněním na trhu práce. Zavazujeme se zaměstnávat min. 30 % takových osob v našem podniku. Dále se zavazujeme reinvestovat min. 50 % zisku zpět do rozvoje podniku. Vedle těchto principů dodržujeme zásady ekologického podnikání, používáme recyklovatelné obaly, ekologicky šetrné úklidové prostředky atd. Používáme výrobky a suroviny od místních dodavatelů a zaměstnáváme místní obyvatele.

Naším cílem je vytvořit takový sociální podnik, který bude prospěšný místním obyvatelům nejen zdravou stravou a dobrými nápoji.

Zpět nahoru