X

Projekt "Sociální podnik Beseda Bio" je financován z operačního programu zaměstnanost. Cílem projektu je zapojení osob z cílových skupin, rozvoj podniku a místní komunity. Číslo projektu: CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0011119

Právě se nacházíte:

Home

Aktualita detail

Aktuality

Velká Vánoční soutěž

15. 11. 2020

Velká Vánoční soutěž o cestu do oblak a další úžasné ceny.

V předvánočním čase jsme pro Vás v Besedě připravili širokou nabídku vánočních dárků, kterými potěšíte své blízké. A také jsme nachystali krásnou vánoční soutěž, která potěší Vás.

Jak hrát?

Nakupte v období 16.11. - 14.12.2020 alespoň za 500,- Kč a schovejte si účtenku. Každá účtenka má unikátní číslo, díky kterému zjistíte, zda jste vyhráli právě Vy.

Pokud posíláte objednávky na obědy online, budete při částce nad 500,- Kč automaticky zařazeni do slosování. Uschovejte si, prosím, své číslo objednávky, které najdete v potvrzovacím e-mailu.

A o co hrajeme?

1. vylosovaný obdrží 2 letenky na cestu do oblak horkovzdušným balónem. Cenu nám věnovala firma balonuj.cz

Další 4 vylosovaní obdrží hodnotné dárkové balíčky.

Slosování proběhne 14.12.2020 ve večerních hodinách, video s losováním bude umístěno na našem facebooku Beseda Bio. Výherce budeme telefonicky kontaktovat.

Přejeme Vám mnoho štěstí a těšíme se, že nám z oblak zamáváte :-)

Vaše Beseda Bio

 

Partneři soutěže:

balonuj.cz

mixit.cz

countrylife.cz

besedabio.cz

Zpět na výpis novinek

Zpět nahoru

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.